Przeskocz do treści

Plan diety Keto dla sportowców oraz pacjentów

Wybierając z menu, zamiast tego osobiście najlepiej, a także dla kilku kobiet, aby stać się dobrze wyważonymi, jak i mężczyznami, stać się bogatymi, a także mieć wyższą pozycję. "Jeśli to wydaje się tak samo jak inne inne płeć jako własne ja, to kolejne konto". Plan diety Keto dla sportowców oraz pacjentów.

Dieta ketogenna w zawodowych sportowcach jest w istocie wskaźnikiem wewnętrznym. Powinno to pomóc w rozwoju tkanki mięśniowej, polepszyć wydajność, a także zminimalizować wagę przed konkursem.

"Dla profesjonalnych sportowców, ta dieta jest bardzo polecana, szczególnie w zakresie sportowej aktywności w krótkim okresie", wspomina Kuno Hottenrott, szef państwa z Niemieckiego Stowarzyszenia Nauki Sportowej. Jeśli przez kilka tygodni jeżeliś cie młodszych sportowców, faktycznie zysków: masa mięś nika na pewno nie jest tym stworzona â € "stwierdza Hottenrott tylko trening.

Zakwaszanie jest rzeczywiście bezkształtną masą mięśniową.

Odpowiednia ilość energii elektrycznej jest uzyskiwana wraz z wysoko kalorym olejem szybko.Jednak tkanki mięśniowe są lepiej pod warstwą skóry, są o wiele bardziej precyzyjnie określone - tylko dlatego, że dieta ketogeniczna dieta odprowadza. Co więcej, ciało wytwarza więcej komórek mocy. Zakwaszanie jest rzeczywiście bezkształtną masą mięśniową.

Powiedział, że sportowcy powinni zrozumieć zagrożenie kwasicy (Ketoacidaza). Oznacza to, że mięśnie tworzą luźne i zwiotczałe. "Diety tłuszczu białkowego, jak kongogeniczna dieta, planują to ryzyko" - ostrzega dodatkowo Hottenrott.

Spożywanie o wiele więcej warzyw i produktów owocowych oraz wypicie dużej ilości wody w celu zabezpieczenia. Woda organiczna o wysokim poziomie pH, jak również obficie w wodorowęglanie, co przeciwdziała zakwaszaniu. Podobnie jak alkaliczne materiały mineralne Proces.

Czy dieta ketogeniczna w sportach wytrzymałościowych ma sens lub nawet dla sportowców rekreacyjnych? Kluczowe znaczenie ma Hottenrott, koncentrujący się na planach odżywiania i ćwiczeń fizycznych.

Dla ciągłej grona, wokół długiego joggingu lub wspinaczki, glikogen w masie mięśniowej powinien być dobrze wypełniony - co z pewnością nie jest możliwe bez węglowodanów.
Możliwe jest, że dieta ketogeniczna w lekach - również wegetariańska.

W niektórych chorobach ketogeniczna dieta odgrywa zupełnie inne zadanie. "To ważne, mówiąc to, aby zwrócić uwagę na właściwy układ składników odżywczych", opisał Ulrike Kämmerer, biolog z Szpitala Pedagogicznego w Würzburgu.

Produkty owocowe, a także warzywa stanowią ważną część diety medycznej ketogenenów

30 procent zdrowego białka, a także węglowodanów, z czego zdrowsze białko.Regularna objętość energii elektrycznej (tłuszczów) w celu najbardziej efektywnego zmontowania: 70% tkanki tłuszczowej ,. 30 procent zdrowego białka, a także węglowodanów, z czego zdrowsze białko.

W gramaturach i połowie gramów węglowych są dokładnie dokładnie cztery gramy z tłuszczu na jednym, a także pięćdziesiąt procent gramów zdrowego białka. Tłuszcz ciała powinien być rzeczywiście premium. Jako dostawca z nadmiaru tłuszczu są najbardziej idealnymi.

Naprawdę dobre warzywa jak olej rzepakowy, oliwa z oliwek, jak również olej kokosowy. Orzechy tłuste, w tym Macadamias. Awokado. Produkty pełnotłuste, w tym balsam.

"Kiedy przygotowujesz zieloną sałatkę wraz z oliwą z oliwek, a także awokado, odpowiadając na te potrzeby" - mówi Chamberlain. Odpowiednia ilość energii elektrycznej jest uzyskiwana wraz z wysoko kalorym olejem szybko.

Produkty owocowe, a także warzywa stanowią ważną część diety medycznej ketogenenów. "Ketogeniczna dieta może być bardzo wegańska", twierdzi Chamberlain. Te. składa się z olejów roślinnych, migdałów, warzyw, produktów owocowych oraz niektórych produktów mleczarskich i jaj.